Svědík: Musíme krotit emoce, maximálně se koncentrovat a jít si za svým snem a cílem, protože jsme teprve v poločase

Svědík: Musíme krotit emoce, maximálně se koncentrovat a jít si za svým snem a cílem, protože jsme teprve v poločase
OBSAHUJE VIDEO

Oproti odvetě s Fenerbahce Istanbul udělal hlavní trenér Slovácka Martin Svědík pro zápas se severským AIK Stockholm hned několik změn v sestavě.

Zatímco na hrotu útoku se objevil nově příchozí Ondřej Mihálik, po karetním trestu opět tvrdil defenzivní muziku Stanislav Hofmann a navíc se zranění vrátil do nominace také Marek Havlík.

"Pro nás je důležitý první krok, ale ještě nám musí vyjít ten druhý. Dobře jsme se nastartovali, ale musíme krotit emoce, maximálně se koncentrovat a jít si za svým snem a cílem, protože jsme teprve v poločase a před námi je další tvrdá práce," krotil euforii po výsledku 3:0 uznávaný odborník z nejmenšího ligového města v Česku.

Podle zmíněného středopolaře Havlíka bylo Slovácko aktivní a mělo i další šance, takže to nemuselo skončit pouze třígólovým rozdílem. A co jeho zdravotní stav?

"Kotník je v pohodě. Chtěl bych hrát v neděli v Olomouci, abych se dostal do tempa. Osobně jsem si myslel, že moje pauza bude delší. Pár dnů jsem dokonce chodil o berlích. Všichni jsme pracovali na tom, aby byl ready. Maséři, fyzioterapeuti, celý zdravotní tým. V půlce minulého týdne už to vypadlo dobře, to už jsem věděl, že bych mohl nastoupit. Všechno jsme směřovali k zápasu proti AIK. Nakonec to vyšlo," usmíval se po závěrečném hvizdu sedmadvacetiletý odchovanec 1. FC.

Dezinfekce čistí fotbal: 10 obviněných. Kdo ale vyčistí ligu, jejíž šéfové Berbra a Malíka volili a podporovali?

Zdroj: fcslovacko.cz