Do třetice všeho dobrého a je hotovo! United dotahují příchod čtyřnásobného vítěze Ligy Mistrů

Do třetice všeho dobrého a je hotovo! United dotahují příchod čtyřnásobného vítěze Ligy Mistrů

Pokud nevyjde první pokus, občas je potřeba vydržet a trpělivě jednat. Manchester United dotahuje příchod záložníka, který by měl nahradit Paula Pogbu a být novým tvůrcem hry po boku Fernandese s Eriksenem.

Jak posunout Manchester United? Otázka, kterou si klade snad každý fanoušek "Rudých ďáblů". Po prvních dvou kolech mají United skóre 1:6 a v tabulce se nacházejí na poslední příčce! Takový začátek ligy se nedá označit jinak, než tragédie.

Poté, co se United snažili o příchod Frenkieho de Jonga, který však nevyšel jen na základě jeho nechuti přijít na Old Trafford, z důvodu toho, že United nehrají poháry. Druhým byl Adrien Rabiot, ale jeho bláznivé finanční požadavky byly i pro vedeni velká porce. 

Vyvoleným, který by měl vyřešit požár v záloze je Casemiro. Brazilec, který od roku 2013 válel ze Real Madrid a kromě všeho s ním vyhrál i 4x Ligu Mistrů. Právě třetí volba United je ta nejlepší, o tom nemůže být řeč. 

Tento Brazilec chce podle všeho zkusit novou výzvu a není se co divit. United jsou doopravdy výzva a zvlášť pro hráče světového formátu, jakým Casemiro je. S jistotou můžeme říci, že se jedná o jednoho z Top 10 záložníků na světě. Nespadne však jeho hvězda společně s United? Je jasné, že Manchester tímto přestupem neprohloupí a konečně přivede posilu, která klubu může pomoci.

Manchester United je v rozkladu. Slepí díry v záloze právě Casemiro? 

zdroj: Fabrizio Romano