Trubač: Vnímáme, že nás berou jako adepty na sestup. V očích veřejnosti vlastně nemáme co ztratit

Trubač: Vnímáme, že nás berou jako adepty na sestup. V očích veřejnosti vlastně nemáme co ztratit

Teplice byly před novou sezónou pasovány do role jednoho z favoritů na sestup, ale od úvodních kol svěřenci kouče Jiřího Jarošíka dokazují, že svou kůži nedají zadarmo. První výhru v novém ročníku FORTUNA:LIGY si nechali až na čtvrtý zápas, ve kterém získali skalp Ostravy.

Proti Baníku se jim výsledkově daří. Již v únoru šokovaly výhrou 4:2, tentokrát slezského soupeře pokořili 2:1. Na hřišti Ostravy neprohrály Teplice již čtvrté utkání za sebou a v sobotu se pod obě branky podepsal záložník Daniel Trubač.

„Vypadá to, že na Baník docela umíme, ale na druhou stranu si pamatuju i domácí porážky s Baníkem. Myslím ale, že i za kabinu můžu říct, že se nám teď na ně hraje dobře,“ radoval se z výhry svého týmu na tiskové konferenci.

Teplice v úvodním kole remizovaly s Plzní, pak ale přišly ztráty s Libercem a Bohemians. „Úspěch v Ostravě nám po psychické stránce pomůže, ale pokud doma nezvládneme bodovat se Zlínem, tak celý tenhle zápas přijde vniveč," pokračoval Trubač, který vnímá i to, že jeho tým je pasován na jednoho z adeptů na sestup.

„Vnímáme to, ale mně to nevadí. Naopak mě uklidňuje a posiluje to, že v očích veřejnosti vlastně nemáme co ztratit. A když se nám podaří zvládnout takový zápas, jako teď na Baníku, jsme o to více šťastní," uzavřel pětadvacetiletý záložník Teplic.

Zdroj: fkteplice.cz