Jarošík: Sám nevím, čím to je, že se nám proti Baníku daří. Určitě bychom sem ale rádi jezdili častěji

Jarošík: Sám nevím, čím to je, že se nám proti Baníku daří. Určitě bychom sem ale rádi jezdili častěji

Tisková konference jej zastihla v dobrém rozmaru, neboť po závěrečném hvizdu mohl se svým týmem slavit zisk tří bodů. Teplice tak potvrdily, že se jim proti ostravskému Baníku výsledkově daří. Kouč hostů Jiří Jarošík netuší, v čem tkví to kouzlo, ale jak sám prozradil, rozhodně by se nebránil jezdit na tuto adresu častěji.

Po čtyřech kolech mají na svém kontě čtyři body a rvou se o další. Mnohými jsou označováni za adepty na sestup, ale pravdou je, že Skláři nedají svou kůži lacino. Přesvědčil se o tom i Baník, kde tamnímu kouči Pavlu Vrbovi nevyšel další krok ve snaze dostat svůj tým do vrchních pater tabulky.

„Sám nevím, čím to je, ale určitě bychom rádi na Baník jezdili častěji. Měli jsme s nimi nějakou bilanci a jsem rád, že jsme na to navázali a vezeme odtud zase tři body,“ culil se Jarošík před novináři a užíval si to, že jeho tým ve slezském prostředí dokázal uspět.

Kromě spokojenosti ale registroval i celou řadu nedostatků, na kterých by rád zapracoval. Jedním z nich je i vytváření šancí, kterých proti Baníku nebylo mnoho. „Musím říct, že jsme potvrdili zlepšenou formu, hlavně co se týká defenzivy, z posledního zápasu a předvedli jsme pár zajímavých akcí směrem dopředu. Bylo jich ale málo. Jsem za to rád, ale očekával jsem, že bychom měli být více na míči a hrát s ním nahoru. Vytvořit si více šancí, závarů centrů, toho tam bylo málo,“ pokračoval lodivod Teplic.

Při zisku tří bodů však nechtěl své ovečky jen kárat. „Musím kluky pochválit za jejich přístup, bojovnost a nasazení. Na naší straně bylo i štěstí. Naše efektivita byla proti Baníku dobrá, protože i z toho mála šancí jsme dokázali vstřelit dvě branky,“ uzavřel Jarošík.

Zdroj: fkteplice.cz