Jelínek: Těch vyloučení máme hodně a hráči neumí krotit emoce. Už jsme to disciplinárně řešili

Jelínek: Těch vyloučení máme hodně a hráči neumí krotit emoce. Už jsme to disciplinárně řešili

Ševci vykročili proti Jablonci aktivně a dvakrát se dostali do vedení, nakonec však museli být smíření se ziskem pouhého bodu. Po závěrečném hvizdu to domácího kouče Jana Jelínka mrzelo, navíc přišel do dalších zápasů o dalšího vykartovaného hráče, když Didiba neudržel v závěru nervy na uzdě.

Zlín srazila slabá produktivita, neboť měl mnohem více ze hry než jeho soupeř. Ten navíc dokázal své šance využít, a tak se oba kluby rozešly smírně po remíze 2:2. „Cítíme, že jsme měli dost příležitostí vstřelit více branek, tak aby body dnes zůstaly u nás doma. Jablonec byl hodně efektivní,“ zaznělo na tiskové konferenci po zápase.

Právě efektivita v koncovce stála Ševce zisk tří bodů, protože šancí měli dostatek. „Měli jsme první dvě výborné příležitosti a my naopak inkasujeme z první střely Jablonce na branku. Dál jsme měli dost příležitosti a to i v samém závěru, ale na gól jsme se hodně nadřeli. Kdybychom alespoň padesát procent šancí proměnili, zůstaly by všechny body doma,“ pokračoval kouč Zlína v hodnocení zápasu.

Na adresu vyloučeného hráče se nechtěl příliš vyjadřovat, protože vnímá, že karetních trestů jeho tým sbírá až příliš. „Byly tam emoce, červená karta. My těch vyloučení máme už několik, už jsme to disciplinárně řešili a stávat by se to nemělo,“ dodal Jelínek.

Zdroj: fctrinityzlin.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.