Který z útočníků dostane šanci v základu na odvetu s Rakówem?

Který z útočníků dostane šanci v základu na odvetu s Rakówem?

Jak se lépe připravit na odvetu o všechno, než zápasem, ve kterém odepsaný střelec střelí hattrick a celý tým se podílí na demolici v poměru 7:0? Slavia si v posledním ligovém kole zastřílela, ale jeden z nejdůležitějších zápasů sezóny ji teprve čeká.

Pokud si Jindřich Trpišovský před zápasem s Pardubicem lámal hlavu s tím, koho vpustí do útoku v základní sestavě, jeho myšlenkové pochody vyšly na jedničku. Stanislav Tecl se ukázal v tom nejlepším možném světle a zaznamenal hattrick. 

I když se jednalo o opravdu smělý výkon, musíme vzít v potaz fakta. Prvních 30 minut Teclovi vůbec nevyšlo . Neproměnil slušnou šanci, následně se řítil do velké příležitosti, kde nezvládl ani souboj tělo na tělo a do třetice běžel sám na gólmana a bránu vůbec netrefil.

V sezóně 2020/21 v prvním kole nastřílel hattrick Českým Budějovicím a zbylých 33 kol byl u pouhých čtyř gólů (1+3). Je jasné, že obrana Rakówa je na úplně jiné úrovni a Tecl by popravdě rečeno nemusel vůbec stačit. Hlavně v tak důležitém zápase.

V duelu s Pardubicemi byl na lavici náhradníků jen Ivan Schranz, to by mohlo napovídat, že to může být právě on, kdo bude v základu s polskou hrozbou. Není vyloučeno, že se na hrot postaví třeba Peter Olayinka. 

Daniel Fila na takto obrovské a důležité zápasy ještě nemá, ale na druhou stranu Moses Usor je ve skvělé formě a jak se říká, proč toho nevyužít. Václav Jurečka je zraněný, Yira Sor také, Ewerton také.

Jak nakonec dopadne výběr útočníka pro toto klíčové utkání a zvládne ho Slavia?