West Ham po nevydařeném vstupu do sezóny hodlá posilovat. Do Lyonu poslal nabídku na Paquetu

West Ham po nevydařeném vstupu do sezóny hodlá posilovat. Do Lyonu poslal nabídku na Paquetu

Podle zdrojů serveru 90min.com zahájil londýnský West Ham jednání s francouzským Lyonem o možném získání brazilského záložníka Lucase Paquety.

Právě West Ham nevstoupil do nového ročníku Premier League úplně ideálně a snaží se ještě posílit svůj kádr. Poté, co nedávno „Kladiváři“ přivedli do defenzivních řad Itala Emersona Palmieriho z Chelsea, se nyní pokouší získat Brazilce Lucase Paquetu. O Paquetu nicméně jeví již delší dobu zájem i konkurenční Arsenal a Newcastle.

Kouč klubu z východního Londýna David Moyes hledal posily do útočných řad prakticky celé léto, nyní se jeho zaměstnavatel rozhodl pro Paquetu. A protože se jedná o žádaného fotbalistu, nabízí „Hammers“ francouzskému klubu 33 milionů liber (více než 963 milionů korun).

Ačkoliv Paquetovi zbývají v Lyonu ještě tři roky, je francouzský klub ochotný jednat o případném prodeji fotbalisty, který do Francie přišel v roce 2020 z AC Milán, už nyní. Sportovní ředitel Lyonu Bruno Cheyrou nicméně upozornil, že Paquetu klub uvolní pouze za uspokojivou nabídku.

Kromě Paquety má chlebodárce českého dua Souček - Coufal údajně zájem i o útočníka Lázara z Flamenga. Ačkoliv zástupce klubu Marcos Braz potvrdil, že by fotbalistu raději neprodávali, protinávrh byl klubem do Londýna zaslán.

Zdroj: 90min.com