Gólové rozloučení s Camp Nou? Chelsea touží po Aubameyangovi

Gólové rozloučení s Camp Nou? Chelsea touží po Aubameyangovi

Jak lépe se rozloučit s klubem, nežli gólem, v přátelském zápase na podporu pacientů s ALS (Amyotrofickou laterální sklerózou)? V charitativním utkání mezi Barcelonou a Manchesterem City došlo na malé loučení. Pierre-Emerick Aubameyang má namířeno zpět do Premier League. Informoval o tom španělský novinář Gerard Romero.

Navzdory tomu, že Aubameyang odehrál na Camp Nou "jen" půlku sezóny, ve které v 17 utkáních dokázal vstřelit krásných 11 gólů, zdá se, že jeho cesta napříč Katalánskem bude mít brzký konec.

Gabonská superstar, která v reprezentaci hraje například s námi dobře známým Guelorem Kangou, strávila v Premier League 5 sezón, ve kterých nastřílela přes 65 gólů. Svůj střelecký účet by si však v Premier League mohl znovu otevřít.

Nebude to v Arsenalu, jak by leckdo čekal, ale v Chelsea. Ta po odchodu Wernera do Lipska a hostování Lukakua v Interu postrádá gólového hráče, který by jí pomohl bojovat o titul či účast v Lize mistrů.

Ve středečním zápase na podporu pacientů s ALS a Juana Carlose Unzuého, jenž patřil k trenérskému štábu za dob Luise Enriqueho a touto vzácnou nemocí také trpí, začal Aubameyng v základní sestavě také proto, aby se s ním fanoušci "Culers" mohli rozloučit. Očekává se, že se tento přestup dojedná v rámci dnů.

Je to pro Chelsea ta správná volba na pozici útočníka číslo 1?!

zdroj: Gerard Romero