Žádný Depay! Juventus si vybral útočníka v Marseille

Žádný Depay! Juventus si vybral útočníka v Marseille

Do pětice všeho dobrého. Juventus stále nemá dost a tak brzy přivítá nejnovější posilu do útoku, která by měla krýt záda Dušanu Vlahovičovi. Koho si "Stará dáma" vybrala v Marseille?

Dva roky bez výhry v lize či v poháru je pro klub jakým je Juventus Turín ostuda. I proto se vedení rozhodlo, že před novou sezónou posílí na všch frontách a přivedlo Gelsona Bremera do obrany, Paula Pogbu do zálohy a Angela Di Máriu s Filipem Kostičem do útoku. Otazník však zůstal nad náhradníkem za Dušana Vlahoviče.

Dlouho se spekulovalo o Memphisu Depayovi, ale vzhledem k jeho finančním podmínkám se vedení rozhodlo, že takovou cenu nemá. Porozhlédlo se tak v Ligue 1 a to konkrétně v Olympique Marseille, kde si vybralo polského šutéra Arkadiusze Milika.

Ten přijde do Turína na roční hostování s opcí na přestup a v týmu by měl být záskokem za jasnou jedničku Vlahoviče. Milik má za sebou působení v Neapoli, Ajaxu nebo Leverkusenu, takže má zkušenosti i z velkých zápasů.

Plusem je, že mu je stále pouhých 28 let a nachází se tak v dokonalém fotbalovém věku. V Neapoli se stal obávaným útočníkem a i proto bude pro Juventus tou pravou volbou. Společně s Chiesou, Vlahovičem a Di Máriou mohou vytvořit úderné komando a být favoritem na zisk titulu.

Je Milik pro Juventus tou správnou volbou?

zdroj: Goal.com