Horejš stále není s výkony Jablonce spokojený: V osobních soubojích to byl dětský výkon

Horejš stále není s výkony Jablonce spokojený: V osobních soubojích to byl dětský výkon

Do zpěvu mu být rozhodně nemůže, neboť jeho tým se krčí ve spodních patrech tabulky FORTUNA:LIGY. David Horejš tuší, že pouze remízami do klidných vod nedopluje, proto jej další domácí ztráta mrzela. Proti ostravskému Baníku sice Jablonec vedl po proměněné penaltě Chramosty, ale v závěru se stav srovnal po trefě Klímy.

Nelehko se mu na pozápasové tiskové konferenci hodnotila další ligová bitva. Davidu Horejšovi vadil proti Baníku zejména slabý přístup jeho svěřenců v osobních soubojích, který Jablonec odsoudil k tomu, že si na první výhru v nové sezóně bude muset ještě minimálně týden počkat.

„Opět jsme ztratili dva body. Náš výkon hlavně v prvním poločase dobrý nebyl. Obrovsky nám uškodilo zranění Polidara. Najednou jsme tam nebyli konkurence schopní, nedokázali jsme držet balony. Nedokázali jsme to chytit, byli jsme pozdě v osobních soubojích. Jen díky brankáři Hanušovi jsme dnes ten první poločas přežili. Baník byl v soubojích jednoznačně lepší. Takto nejde hrát první liga. Byl to doslova dětský výkon,“ hodnotil hru svých svěřenců před novináři.

Z výsledku byl očividně zklamaný, stejně jako z výkonů, kterým se prezentovali jeho hráči. „Jsem obrovsky zklamaný, těžko se mi to hodnotí. Hrálo se o hodně, Baník se netajil před sezónou ambicemi. Celý týden se bavíme o tom, v jaké jsme situaci, ale takhle se o ligové body nebojuje. Dopředu to bylo málo od všech. Chtěli jsme předvést úplně jiný výkon, než kterým jsme se prezentovali,“ štvalo jabloneckého kouče.

V závěru přestupového okna by rád ještě rozšířil stávající kádr a přivedl hráče, kteří by mohli bídný start zlomit. „Ještě se poohlížíme po doplnění. Tlačí nás bota v defenzívě. Řešíme nějaké možnosti, ale moc jich není. Potřebujeme kvalitní a hladové hráče,“ dodal Horejš.

Zdroj: fkjablonec.cz