Kdybych byl prezidentem klubu, rozhodně bych koupil tohoto hráče, radí legendární Totti

Kdybych byl prezidentem klubu, rozhodně bych koupil tohoto hráče, radí legendární Totti

Na celém světě momentálně není lepšího hráče, než je křídelník Liverpoolu Mohamed Salah.

Francesco Totti se již nachází v důchodu, ovšem než do něho přešel, měl tu možnost sdílet kabinu s nynější ikonou Liverpoolu Mohamedem Salahem. Právě v AS Řím tento křídelník nakopl svoji kariéru, kterou již obohatil o titul z Premier League či trofej z Ligy mistrů.

Pokud má nějaký gigant zájem rapidně zvýšit své šance na zisk trofeje, měl by dle Tottiho urychleně jednat. Žádný ofenzivně laděný hráč vám údajně nedá větší záruku úspěchu, než je právě Salah.

„Na světě se pohybuje mnoho technicky zdatných hráčů, ale pouze jeden má takový cit pro góly. Salah je aktuálně nejlepším fotbalistou světa. Pokud bych byl prezidentem nějakého klubu, kterému chybí kvalita k zisku titulu, nebál bych se za něho investovat 200 milionů eur,“ prohlásil legendární záložník.

„Salah je přesně tím rozdílovým hráčem, který dokáže rozhodnout, když se nedaří. Umí vzít věci na sebe, umí si udělat prostor a umí zakončit. K tomu je technicky velmi zdatný a neuvěřitelně rychlý. Můžu o něm mluvit jedině s chválou, protože si ji maximálně zaslouží,“ je přesvědčený Totti.

Tohle byl individuální názor jedné legendy. Liverpool nicméně velmi dobře ví, jaký klenot má ve svých řadách. I proto se s ním rozhodl letos v létě prodloužit smlouvu. Jednání to byla dlouhá, poměrně náročná a vedení si při nich muselo i sáhnout hlouběji do kapsy. Přesto se nakonec mohly všechny strany radovat.

Zdroj: Goal.com