Dybalou to neskončilo. Mourinho se dočkal ve věčném městě další obří ofenzivní posily...

Dybalou to neskončilo. Mourinho se dočkal ve věčném městě další obří ofenzivní posily...

Ve věčném městě usazený vítěz prvního ročníku Evropské konferenční ligy, který zahájil italskou ligu dvěma výhrami a jednou remízou, je bohatší o renomovaný útočný stroj.

S vlky z Olympijského stadionu se totiž dohodl na roční smlouvě s dvouletou opcí italský reprezentant se čtyřiačtyřiceti mezinárodními starty Andrea Belotti.

Italský mistr Evropy z loňského roku přišel do hlavního města Apeninského poloostrova jako volný hráč po své sedmileté misi v FC Turín, v jehož barvách nastřílel v Serii A 100 branek.

"Progres a ambice Říma jsou všem jasný a oba prvky mé rozhodování určitě ovlivnily. V tento moment své kariéry se chci každý den zlepšovat a těší mě, že mám příležitost reprezentovat právě tento klub. Nemůžu se dočkat, až uslyším na stadionu před všemi našimi fanoušky klubovou hymnu," vzkázal nový svěřenec Josého Mourinha.

Jeho čerstvý chlebodárce, jehož novým partnerem je Toyota, má v tuto chvíli velmi nabušenou ofenzivní řadu. Její součástí jsou totiž i Abraham, Dybala a El Shaaraway.

Benzema vysvětluje, proč je po odchodu Ronalda ještě lepší střelec

Zdroj: asroma.com

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.