Vždy říkám, že pokud slyšíte tlukoucí srdce, pak je to Teclovo pro Slavii, opakuje spokojený Trpišovský

Vždy říkám, že pokud slyšíte tlukoucí srdce, pak je to Teclovo pro Slavii, opakuje spokojený Trpišovský
OBSAHUJE VIDEO

Co nevidět dvaatřicetiletý ofenzivní hráč Slavie Stanislav Tecl se v poslední době rozjel a po hattricku Pardubicím předvedl proti Brnu další velmi zajímavý výkon.

Proti Zbrojovce si připsal další vstřelenou branku i gólovou asistenci a navíc pomohl vypracovat i další dva přesné zásahy svého vršovického mužstva.

Po pěti kolech je tak bývalý hráč Jihlavy, Jablonce i Plzně druhým nejlepším střelcem ligy. Podle svých však v oblacích nelétá.

Jak se jeho poslední výkon, v rámci něhož byl u všech čtyřech branek vršovického "S", líbil jeho šéfovi Jindřichu Trpišovskému?

"Mám za něj velikou radost. Vždy říkám, že pokud slyšíte tlukoucí srdce, pak je to Standovo pro Slavii. Je to hráč, který každý den odvádí pro tým v kabině i na hřišti obrovský kus práce. Někdy to však nepromění v body a proto mám radost, že se to povedlo, předvedl skvělý výkon," chválil svého oblíbence exkouč Žižkova i Liberce.

"Má naši důvěru, každému hráči se hraje lépe, když ví, že na něj tým spoléhá a nastupuje pravidelně. V zápase to na něm bylo vidět, i vzhledem ke stylu hry Brna pro nás byl naprosto klíčový. Těší mě, že jeho černá práce, která někdy není vidět, se projevila i v produktivitě," doplnil na klubových stránkách šestačtyřicetiletý expert z Edenu.

Pakliže by se Tecla netýkala základní sestava také ve středu proti Teplicím, bylo by to obří překvapení.

Baníku chybí kostra mužstva. Pavla Vrbu nečeká sprint na sto metrů, nýbrž pořádně dlouhý maratón, tvrdí Verner Lička