Wolves přivítají posilu do ofenzivy! Zalovili v bundesligovém Stuttgartu

Wolves přivítají posilu do ofenzivy! Zalovili v bundesligovém Stuttgartu

Wolverhampton Wolves dokončují přestup Saši Kalajdziče. Po odchodu Patricka Cutroneho zacílili právě do Stuttgartu a podle informací 90min.com by se tento přesun měl dokončit během několika dnů.

Oproti minulým dvěma posilám, tedy Nunesem a Guedesem, kteří ve Wolverhamptonu rozšířili portugalskou delegaci, bude novou posilou Rakušan. Vedení Wolves ukázalo na 25letého Sašu Kalajdžiče, který byl spojován i s přestupem do Bayernu Mnichov, jako případná náhrada za Roberta Lewandowskiho.

Z celého přestupu sešlo a o měsíc později se situace vyvinula úplně jinak. Po odchodu Patricka Cutroneho, který odešel do Serie B, do celku Como, kde se mimo jiné setká s Cescem Fabregasem, se vedení rozhodlo, že přivede náhradu.

Wolves se nacházejí na sestupové 19. příčce se skóre 2:4 a dvěma body. Ofenziva "Vlků" tedy stagnuje a právě Kalajdžič by mohl tento problém vyřešit. Hlavní útočná hrozba byl prozatím Raul Jimenez, který však zatím zaznamenal jen jeden gól v zápase EFL cupu proti Prestonu. V Premier League zatím gólově mlčí.

Kalajdžič se v německém Stuttgartu stal rychle stěžejním hráčem a oporou týmu. V sezóně 2020/21 dokázal nastřílet 16 gólů, což upoutalo pozornost větších klubů. Zanedlouho však vymění bundesligu za Premier League.