De Gea se na Old Trafford dočká nového konkurenta. Na rudou stranu Manchesteru má namířeno Dúbravka

De Gea se na Old Trafford dočká nového konkurenta. Na rudou stranu Manchesteru má namířeno Dúbravka

Exsparťana Martina Dúbravku čeká po několika letech změna dresu. Premier League ovšem zkušený slovenský strážce svatyně neopouští.

Britský tisk informoval o tom, že má před sebou roční hostování v Manchesteru United, který si domluvil s Newcastlem United i opci na trvalý odkup ve výši 5 milionů liber.

Straky ze St. James Parku už s někdejším gólmanem Slovanu Liberec přestali počítat, o čemž svědčí skutečnost, že v posledním ligovém kole proti Wolverhamptonu neseděl ani na lavičce náhradníků a Nicku Popeovi kryl záda Karl Darlow.

Rudí ďáblové pátrali na trhu po nějaké zkušené dvojce pro jednatřicetiletého Španěla Davida De Geu, jemuž vyprší kontrakt na Old Trafford v červnu 2023.

United byli v poslední době spojováni jak s Danielem Bachmannem z Watfordu, tak s Yannem Sommerem z M'gladbachu či Kevinem Trappem z Frankfurtu, za něhož však Eintracht požadoval více než 20 milionů liber.

I proto se v divadle snů ocitne právě třiatřicetiletý rodák ze Žiliny a to i navzdory tomu, že měl v Newcastlu dlouhodobou smlouvu až do léta 2025. Nadcházející výjezd na Anfield Road, k němž dojde poslední srpnový den, už se ho tak týkat nebude.

Slávista Sirotník: Mít dva trenéry gólmanů je naprosto TOP, takový luxus nemají týmy v lize, možná ani v zahraničí