Plzeň se pochlubila významným partnerem. Je pro nás čest, že se připojujeme ke klubům jako Porto či Benfica, září Šádek

Plzeň se pochlubila významným partnerem. Je pro nás čest, že se připojujeme ke klubům jako Porto či Benfica, září Šádek

Atlético Mineiro, Fluminense, Apollon Limassol, FCSB, U. Craiova, Olympiacos Pireus, Panathinaikos Atény, PAOK Soluň, Benfica Lisabon, FC Porto, Sporting Lisabon, Braga či Maritimo.

Toť kluby, které sponzoruje Betano, přední provozovatel online sportovních sázek a her Kaizen Gaming, jenž bude od středečního dne podobně podporovat také úřadujícího šampiona FORTUNA:LIGY, s tím, že logo nového partnera bude figurovat na zadní straně trikotů.

Pro tým, jehož čekají na podzim střety s Bayernem, Interem i Barcelonou, půjde o prémiového obchodního partnera. "Podpora sportu a podpora jednotlivců a týmů, kteří píší výjimečné sportovní příběhy, byla od počátku klíčovým pilířem naší strategie ve společnosti Kaizen Gaming. Při rozhodování o naší první partnerské smlouvě v České republice pro nás byla FC Viktoria Plzeň jasnou volbou. Viktoria je nejen úřadujícím mistrem, ale také jedním z nejúspěšnějších klubů v zemi za posledních deset let. Konečným a rozhodujícím faktorem však bylo setkání s lidmi z klubu. Tehdy jsme si uvědomili, že oba naše týmy sdílejí stejnou vášeň pro fotbal, a to znamená, že naše spolupráce nezačíná a nekončí podpisem smlouvy, ale sahá mnohem hlouběji. Těšíme se, že budeme společně vyhrávat další zápasy na hřišti i mimo něj," zaznělo z úst obchodního ředitele Kaizen Gaming Julia Iglesiase Hernanda.

Pro zahraniční společnost, jež byla vyhlášena nejlepším provozovatelem fotbalového sázení v globálním měřítku za rok 2021, jde o začátek významného vstupu do českého sportovního prostředí. "Spojili jsme se s velkým a úspěšným klubem, účastníkem Ligy mistrů. Vnímám to jako úspěšný vstup na pole sportovního sponzoringu. Betano chce být významným hráčem v prostředí sportovního sázení v České republice a tomu bude odpovídat i naše aktivita na poli sponzoringu," doplnil webem fcviktoria.cz citovaný Country Manager Kaizen Gaming Roman Maco.

Adolf Šádek se tak po dlouho vyhlížené injekci za kvalifikaci do základní skupiny Ligy mistrů dočká další finanční podpory, která by měla celek z Doosan arény ekonomicky stabilizovat. "Význam podpisu smlouvy s Betanem bych rozdělil do dvou oblastí. Zaprvé je to pro nás čest, že se můžeme připojit k pomyslné rodině klubů takového významu, jako jsou Porto, Benfica a další velké týmy s velkou historií. Viktoria se chce na hřišti i v obchodní a marketingové oblasti prezentovat jako evropský klub a toto spojení nás k tomuto cíli přibližuje. Zároveň je pro nás toto partnerství důležitým momentem z hlediska zajištění ekonomické stability klubu. Jedná se o zásadní a dlouhodobou spolupráci čehož si cením nejvíce, stejně jako přání partnera naši spolupráci do budoucna ještě více rozvíjet," uzavřel na úterní tiskové konferenci majitel Viktorie.

Má ligu vést jednatel firmy trestně stíhané z údajného daňového úniku? Aneb Svoboda a střety zájmů

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.