Kamarádství půjde stranou. Podle Horvátha čeká Petrželu v Doosan aréně nepříjemných a nezábavných 90 minut

Kamarádství půjde stranou. Podle Horvátha čeká Petrželu v Doosan aréně nepříjemných a nezábavných 90 minut
OBSAHUJE VIDEO

Úřadujícího ligového mistra čeká uprostřed pracovního týdne velmi těžká zkouška i mimo pohárovou Evropu. V Doosan aréně se mu totiž od 16:00 postaví účastník Evropské konferenční ligy 1. FC Slovácko.

"Očekávám těžký zápas, protože Slovácko se ne náhodou probojovalo do evropských pohárů, je v nich zcela zaslouženě, podává stabilně dobré výkony a vždycky je to s nimi těžké," uvedl na klubovém webu asistent Viktorie Pavel Horváth.

Devatenáctinásobný reprezentant Česka se nebál vyjmenovat hráče, odkud by mělo domácímu souboru hrozit největší nebezpečí. A zmíněn byl i jeho někdejší kolega ze Štruncových sadů Milan Petržela, se kterým ho pojí kamarádský vztah.

"Největší hrozbou jsou nejzkušenější hráči týmu, což jsou Milan Petržela, Jan Kalabiška, Libor Kozák, Marek Havlík, Michal Kadle. Když to tak vyjmenovávám, je jasné, že je tam spousta nebezpečných hráčů, takže nás opravdu nečeká nic jednoduchého," upozornil na fcviktoria.cz spolupracovník Michala Bílka.

Zmíněný devětatřicetiletý veterán z Uherského Hradiště by se měl na západočeské půdě dočkat vřelého přijetí, nicméně na hřišti se kolem něj našlapovat po špičkách v žádném případě nebude. "Na Milana Petrželu se všichni moc těšíme, je to náš kamarád a na těch 90 minut se mu to budeme snažit znepříjemnit, aby ho ten fotbal tu hodinu a půl nebavil a potom mu budeme samozřejmě přát štěstí do dalších zápasů. Jsem moc rád, že mu drží zdraví, a já mu přeju, aby hrál co nejdéle, protože jeho fotbal určitě musí fanoušky bavit tak, jako baví mě," zakončil sedmačtyřicetiletý odborník, jenž se v Plzni specializuje na útočné standardní situace.

Už se proslýchá, že Jílek to má na Hané dost nahnuté. Podle Švancary ale nemá úplně špatný mančaft...