Už se proslýchá, že Jílek to má na Hané dost nahnuté. Podle Švancary ale nemá úplně špatný mančaft...

Už se proslýchá, že Jílek to má na Hané dost nahnuté. Podle Švancary ale nemá úplně špatný mančaft...

V očích Petra Švancary jsou Pardubice jedním z kandidátů na boj o záchranu. Boj o udržení elitního statusu by se však mohl týkat i Sigmy Olomouc.

Ta sice v prvním kole FORTUNA:LIGY překvapila vyloupením Ostravy, nicméně její sebevědomí následně narušily čtyři prohry za sebou. S Brnem, Spartou, Slováckem i Hradcem Králové.

"Už se proslýchá, že olomoucký trenér Václav Jílek to má dost nahnuté. Tak už to u nás bývá, když nejsou výsledky, a Sigmě se nedaří ani herně, tak zmizí trenér. I když co může dělat, když mu Vraštil proti Hradci udělá takový faul a pošle mužstvo do oslabení," pronesl ve svém komentáři pro aktualne.cz bývalý útočník Slavie, Brna, Slovácka, Žižkova či Příbrami.

"Myslím si, že nemá úplně špatný mančaft, ale pokud hned nepřijde nějaký úspěch, spekulace o jeho odvolání budou jen narůstat," připomněl čerstvé odvolání pardubických trenérů čtyřiačtyřicetiletý odborník, jehož vyjádření nabídl sloupek na aktualne.cz.

Rozhodující by v tomto směru mohl být i středeční domácí střet se Slovanem Liberec, který ovšem venkovní duely umí, což v této sezoně pocítila jak Sparta, tak Slovácko.

Slavia se porazit dá, míní zklamaný Dostálek a avizuje změny: Hráčům jsme řekli, že se sestavu chystáme protočit