Budu na sobě tvrdě pracovat, to můžu slíbit, dušuje se nejčerstvější slávistická posila z estonské ligy

Budu na sobě tvrdě pracovat, to můžu slíbit, dušuje se nejčerstvější slávistická posila z estonské ligy
OBSAHUJE VIDEO

Nejnovější posila pražské Slavie má africké kořeny a do Edenu by mohla přinést vytoužené góly. Gambijský útočník Ebrima Singhatech podepsal se sešívanými pětiletý kontrakt a po svém příchodu z estonského klubu Paide věří, že může být pro český klub přínosem.

Do objektivu klubové kamery se africký útočník rozpovídal nejen o zkušenostech z pohárové Evropy, exekuci pokutových kopů, ale i vděku, který cítí vůči svému bývalému zaměstnavateli. „Jsem velmi šťastný, že jsem podepsal ve Slavii. Jsem rád, že jsem součástí takového klubu. Jsem připravený tomu dát všechno. Mám radost, že můžu být součástí klubové historie. Chci pomoct vyhrát další trofeje,“ nechal se slyšet devatenáctiletý talent.

V Edenu narazí i na další africké legionáře, kteří mu pomohou s aklimatizací v kabině. „Pro mě je to skvělý krok. Je hodně afrických hráčů, kteří tudy prošli, někteří tu stále jsou a dokázali skvělé věci. Rád budu jejich součástí a zapíšu se tu do historie,“ nechal se slyšet Singhatech, který bude čerpat informace od Olayinky, Traorého a Sora.

Svou pouť u sešívaných začne u rezervního týmu, kde bude sbírat herní praxi. „Je to tak. Nevadí mi, jestli začnu v B-týmu nebo A-týmu, nejdůležitější jsou moje výkony. Jsem prostý člověk. Pokorný, nohama na zemi. Takový jsem hráč. Každému jsem otevřený. Snad se mi bude dařit a budu prospěšný. Jak už jsem řekl, jako hráč jsem připravený tomu dát všechno. Můj cíl je vyhrávat trofeje. Jsem přesvědčen, že když budu podávat co nejlepší výkony, tak mě tým posune na vyšší úroveň. Doufám hlavně, že dobře zapadnu do týmu, budu prospěšný. Budu na sobě tvrdě pracovat, to můžu slíbit. Jsem útočník, chci střílet branky. Snad se mi to brzy podaří,“ dodal africký střelec.

Plzeň už má, co chtěla. Je to nádhera a já moc doufám, že budu platný pro tým, říká nadšený Vlkanova

s