Plzeň už má, co chtěla. Je to nádhera a já moc doufám, že budu platný pro tým, říká nadšený Vlkanova

Plzeň už má, co chtěla. Je to nádhera a já moc doufám, že budu platný pro tým, říká nadšený Vlkanova

Z Adama Vlkanovy se stal pár dní před jeho osmadvacátými narozeninami kmenový hráč Viktorie Plzeň, která si ho pojistila na příští tři roky až do léta 2025.

Dnes již bývalá opora Hradce Králové bude nosit v novém působišti trikot s číslem 88 a protože se k mužstvu trenéra Michala Bílka připojil okamžitě, k dispozici bude již pro středeční šlágr se Slováckem, který má výkop v 17:30.

"Jsem rád, že se podařilo vše uzavřít a můžeme Adama Vlkanovu přivítat v našem klubu. Přesvědčil nás svými výkony a přeji mu, aby na ně navázal a stal se důležitým členem týmu, předpoklady pro to určitě má," vzkázal na oficiálních stránkách západočeské značky Daniel Kolář.

Ze zřejmě poslední posily letošního léta má radost také zmíněný kouč. "Je to hráč, který si drží dlouhodobě vysokou výkonnost, je produktivní, a navíc je využitelný hned na třech postech v ofenzivě. Svými výkony si vysloužil i pozvánku do národního týmu a nyní zkvalitní i naši ofenzivu," liboval si exreprezentační stratég.

A co první dojmy samotného záložníka, kolem nějž měla v posledních dnech kroužit také Sparta a jehož přestupovou cenu se obě značky rozhodly nezveřejnit? "Jsem nadšený, že to vyšlo a můžu se ve své kariéře posunout o krok dál. Co je víc, než přijít do klubu, který teď vyhrál titul a ještě se dostal do Ligy mistrů. Je to nádhera a já moc doufám, že budu platný pro tým," zakončil čerstvý kolega Pilaře, Mosquery, Cadua a spol.

P.S.: Na hostování do Hradce naopak odchází duo Filip Čihák a Matej Trusa.

Staněk si svými výkony říká o zahraniční angažmá. Když někdo přijde, neřeknu mu ne, přiznává první muž Viktorie