Všechno bylo pomalý a mdlý, s takovým výkonem nemůžeme nic uhrát, nebral si servítky po prohře s Boleslaví Weber

Všechno bylo pomalý a mdlý, s takovým výkonem nemůžeme nic uhrát, nebral si servítky po prohře s Boleslaví Weber

Jihočeši nastoupili do domácího zápasu s Mladou Boleslaví povzbuzeni výhrou v Ďolíčku nad Bohemians, jenomže výkon z Prahy zůstal daleko za očekáváním. Klub z města škodovek si na Střeleckém ostrově dokráčel pro pohodlné vítězství 2:0.

Utkání na jihu Čech bylo v plné režii hostujícího celku, který tým trenéra Jozefa Webera přeběhal, přestřílel, zkrátka byl ve všech ohledech hry lepší. Duel byl atraktivní mimo jiné v tom, že mohlo dojít na souboj bratrů Škodových. V základní sestavě se však objevil pouze Michal Škoda v dresu Českých Budějovic, který byl po přestávce vystřídán, a naopak mladoboleslavský Milan Škoda na hřiště po poločase přišel.

Kouče Dynama trápilo to, že tým nedokázal navázat na utkání z Ďolíčku. „Fotbal je nevyzpytatelný. Místo toho, abychom zopakovali výkon a výsledek na Bohemce, proti Boleslavi nás srazil. Vítězství Boleslavi je zasloužené, my jsme tomu pomohli mdlým a pomalým výkonem. Červená karta pak utkání na stranu Mladé Boleslavi překlopila ještě víc. Upřímně musím říct, že s dnešním výkonem jsme nemohli uhrát nic,“ hodnotil Weber pro klubový web dynamocb.cz.

Budějovice jsou po sedmi kolech s osmi body na 10. místě neúplné tabulky, zajímavostí je, že Dynamo doma ještě nedokázalo zvítězit. Mladá Boleslav se nachází prozatím na osmém místě se stejným počtem bodů.