V Dynamu už vyhlíží návrat svého letošního smolaře. Chorvat Mršić prozradil, kdy by mohl být Weberovi k dispozici

V Dynamu už vyhlíží návrat svého letošního smolaře. Chorvat Mršić prozradil, kdy by mohl být Weberovi k dispozici

Letí to, letí. Víte o tom, že Chorvat Matej Mršić působí na jihočeském Střeleckém ostrově již pátou sezonu v řadě? Aktuálně však družině Jozefa Webera nijak nepomáhá, neboť je kvůli operaci únavové zlomeniny metatarzální kosti i následnému zákroku v oblasti třísel stále na marodce. S týmem Dynama České Budějovice by se ovšem měl začít připravovat již brzy...

"Bohužel jsem ještě mezi zraněnými. Před měsícem jsem byl na operaci třísla, která dopadla dobře a teď jsem ve finální fázi rehabilitace. Týden zpět jsem začal lehce běhat a doufám, že se to bude jen zlepšovat," uvedl v interview pro oficiální stránky klubu osmadvacetiletý rodák z Rijeky, jenž v minulosti prošel také Táborskem či NK Cejle.

A co vyhlížený návrat na pažit? "V týdnu jdu na kontrolu, a pokud bude vše v pořádku, začnu se připravovat s kondičním trenérem a za deset dní bych mohl snad začít trénovat s týmem," navnadil jihočeské fanoušky vítěz F:NL z ročníku 2018/2019.

Sledovat hru výhradně v roli diváka není jednoduché pro žádného fotbalistu a ani Mršić není výjimkou. "Je to pro mě těžké. Hlavně je sleduji už strašně dlouho, jak hrají, trénují a já nemohu. Doufám, že už za chvíli tam budu s nimi. Myslím si, že hrajeme dobře. Samozřejmě, kdybychom měli o trochu více štěstí, mohli jsme mít o pár bodů navíc, ale to přijde," snažil se zůstat optimistou i po boleslavském loupení v Českých Budějovicích.

V nejbližších utkáních proti Slavii, Sigmě Olomouc ani Chomutovu ho nejspíš ještě čekat nejde, nicméně v říjnu už by spoluhráč Zajíce, Potočného či Škody do ostré akce jít mohl.

Ruka Tomiče, zákrok na Lingra a souboj Kadlece s Teclem? Rozhodčí Zelinka si obhájil všechna rozhodnutí...