Řepka vybízí Spartu k radikálnímu řezu: Půlka týmu tam nemá co dělat, s tímto kádrem bude hrát horko těžko o první šestku

Řepka vybízí Spartu k radikálnímu řezu: Půlka týmu tam nemá co dělat, s tímto kádrem bude hrát horko těžko o první šestku

Třetí sparťanská remíza v řadě pořádně nadzvedla ze židle bývalého letenského kapitána Tomáše Řepku. Tím spíš před domácím publikem a navíc proti zlínským ševcům, kteří se dlouhodobě pohybují ve skupině o udržení.

Internacionál si na svém oficiálním instagramovém účtu pomohl slovem "marnost" a zeptal se, koho už chce dvanáctinásobný šampion domácí soutěže porazit, když ne doma Zlín...

"Navíc, Zlín tam ty body ztratil. Měl tři čisté gólovky, jednou nastřelil břevno, Sparta neměla vůbec nic - nezahrál nikdo ani průměrně! Polovina kádru tam nemá co dělat. Musí přijít radikální řez - jinak je po Spartě! Je to strašný," čertil se někdejší stoper West Hamu i Fiorentiny, podle něhož nešlo pochválit vůbec nic.

Co konkrétně ho rozezlilo? "Pomalá hra, bez nápadu, do šířky nebo dozadu - x zbytečnejch dotyků s balonem, a pak stejně přijde chybná rozehrávka; křídelní hra neexistuje - do vápna nedostanou ani jeden centr, ze kterýho by hrozilo nebezpečí," kroutil hlavou osmačtyřicetiletý exreprezentant.

Student trenérské profilicence ze Sokola Červené Janovice se jako vždy nebál ani konkrétně jmenovat. "Jankto naprosto ničemnej, Kuchta bez chuti a bez nálady, Čvančara neviditelnej. Holec jim v závěru vychytal bod, když chytil sólo nájezd Silného. Jsou pod hroznou dekou, a nikdo s tím nic nedělá, neseřve je, nevynadají si, nic! Nepřál bych jim teď v kabině sebe," zaznělo z úst "Řepy", který si v domácích podmínkách zahrál také za Baník nebo České Budějovice.

Vedení by radil ještě posílit a to velmi rychle, protože se tento týden zavírá přestupové okno také u nás. "Mají čas do 8. září, aby přivedli aspoň tvořivýho záložníka a křídlo s tahem na bránu, protože se stávajícím kádrem budou hrát horko těžko o první šestku. Až narazí na Plzeň, Slavii, Slovácko nebo Hradec, tak se bojim," přiznal čtyřnásobný vítěz české ligy se Spartou z let 1997, 1998, 2007 a 2010.

Sklízí Sparta, co v Dánsku sama zasela? Slova Priskeho svěřence se teď vrací jako bumerang!

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Řepka Official (@tomasrepkacz)