Poradce PSG Campos popřel zvěsti o odchodu Neymara

Poradce PSG Campos popřel zvěsti o odchodu Neymara

Sportovní poradce Paris Saint-Germain Luis Campos odhalil, že klub neměl zájem během letního přestupového období prodat Neymara.

Během hektického léta, ve kterém Kylian Mbappe konečně podepsal novou smlouvu a Christophe Galtier nahradil Mauricia Pochettina na postu hlavního trenéra, se začalo spekulovat o možném odchodu Neymara z Parc des Princes.

Brazilec však začal sezónu ve výtečné formě a hravě překonal další dvě superhvězdy Mbappého a Lionela Messiho. A poradce PSG Luis Campos nyní uvedl, že brazilská hvězda nebyla nikdy blízko k odchodu. Campos také popřel zvěsti o roztržce s Mbappem.

„Neymar je velmi dobrý hráč, vždy přijde včas, nikdy nevynechal trénink, kromě jednoho, kdy měl trochu bolesti. Je oddaný týmu a projektu klubu,“ uvedl Campos pro RMC. „Neymar nebyl blízko k odchodu z PSG. Zvěsti o Neymarovi letos v létě byly zcela falešné, stejně jako tvrzení, že Mbappé chtěl, aby byl Ney prodán. To je další velká falešná zpráva,“ popřel veškeré spekulace poradce PSG.

„Neymar je stoprocentní součástí našeho projektu,“ uzavřel pak spekulace o působení třicetiletého Brazilce v kádru pařížského klubu. Ten zaznamenal v dosavadních v sedmi utkáních Ligue 1 v letošní sezóně osm gólů a šest asistencí. Mimo to se podílel i na dvou výhrách Ligy mistrů nad Juventusem a Maccabi Haifa.

Ten Hag odhalil plány na reprezentační pauzu a naznačil, že v lednu bude posilovat

 

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.