Souboj na hřišti i mimo něj. Hráči Tiraspolu se téměř pobili o Ronaldův dres

Souboj na hřišti i mimo něj. Hráči Tiraspolu se téměř pobili o Ronaldův dres


Fotbalisti Šeriffu Tiraspol prohráli ve čtvrtečním zápasu Evropské ligy s Manchesterem United 0:2, ale velký boj se odehrál i po závěrečném hvizdu. A to o dres hvězdy anglického týmu Cristiana Ronalda.

Tento boj nakonec vyhrál čtyřiadvacetiletý brazilský útočník Tiraspolu Jose Vitor Pernambuco. „Mám jeho dres. Je to k nezaplacení. Podívejte se na Cristianův autogram!,“ napsal pod uveřejněnou fotografii na sociální síti šťastný majitel dresu.

Pernambuco pro portál ge.globo.com prozradil, že hráči moldavského týmu se po losu skupinové fáze EL téměř pobili o to, kdo získá dres Ronalda. „Po závěrečném hvizdu jsem k němu přistoupil, pogratuloval jsem mu ke gólu a k vítězství a zeptal se: Cristiano, mohu si vzít tvůj dres? Řekl mi: Uklidni se, dám ti ho v šatně.“

„Byl jsem sebevědomý, ale nyní jsem se bál, když jsem viděl, jak k němu přicházejí další moji spoluhráči a ptají se na dres. Potom jsem se znova zeptal: Cristiano, tvůj dres je můj, že? A řekl jsem, že mu věřím. Řekl mi, abych se nebál.“

Foto: Twitter Team CRonaldo

Ronaldo svůj slib dodržel. „Potkal mě nedaleko šatny, a dokonce se mi na dres i podepsal. Byl to pro mě velmi důležitý den. Abych byl upřímný, nemohl jsem ani usnout na druhý den. Byl jsem velmi spokojený s tím, jak se ke mně Cristiano choval. Bylo to super, dokonce jsem s ním mluvil," radoval se Pernambuco.

Horší názor získala na Ronalda asi oficiální zdravotnice utkání, která v poločasovém odchodu do kabin požádala slavného Portugalce o společnou fotku. „CR 7“ ji však pohybem rukou nekompromisně odmítl. Zdravotnice evidentně s odmítnutím moc nepočítala a zůstala nevěřícně stát.

Trpišovský před Plzní: Je to takový vrchol na začátku sezóny. Musíme ze sebe vyždímat všechno