Ousou: Budeme na Plzeň připraveni fyzicky i psychicky lépe než minule. Půjdeme za vítězstvím

Ousou: Budeme na Plzeň připraveni fyzicky i psychicky lépe než minule. Půjdeme za vítězstvím

Slavistický stoper Aiham Ousou se po náročném týdnu, ve kterém Slavia odehrála náročný duel v Konferenční lize, musí zotavit na nedělní boj o první příčku s Plzní. I přes únavu se na veledůležité utkání ale těší.

„Těším se. Jsem celkem unavený z čtvrtečního zápasu. Musím pořádně zregenerovat, ale vím jistě, že mentálně jsem připravený. Vím, že tým se na zápas těší, chceme je porazit a získat od nich tři body,“ věří kapitán švédské jednadvacítky.

Ten je přesvědčený, že pokud „Sešívaní“ udrží koncentraci po celých devadesát minut, odjedou ze Štruncových sadů s třemi body „Je to fotbal, hrajete devadesát minut a nastavení. Musíte být celou dobu soustředění. Je to škoda, naposledy jsme tam mohli získat tři body, ale nakonec z toho byl jen jeden. Tentokrát budeme psychicky i fyzicky víc připravení. Půjdeme si za vítězstvím,“ burcuje k výkonu slavistický stoper.

Právě i Ousou byl u čtvrtečního zranění slovenského útočníka Ivana Schranze. „Ivanovi přeji já i celý tým jen to nejlepší. Je to skvělý hráč a potřebujeme ho v týmu. Vím, že je silný a brzy se uzdraví. Snad ho brzy můžeme čekat zpátky,“ vyjádřil přes klubový web psychickou podporu slovenskému střelci dvaadvacetiletý švédský fotbalista.

Souboj na hřišti mimo něj. Hráči Tiraspolu se téměř pobili o Ronaldův dres