Pardubice byly velmi motivované, mají třetího trenéra v krátké době, složitě jsme se na ně chystali, přiznává Veselý

Pardubice byly velmi motivované, mají třetího trenéra v krátké době, složitě jsme se na ně chystali, přiznává Veselý
OBSAHUJE OHLASY

V Ďolíčku na sebe narazily dva domácí týmy. Oficiálně domácí Pardubice vyzvaly k duelu Bohemians 1905. Klokani vyhráli po třech prohrách 1:0 díky parádní trefě Jánoše. Lepším týmem však Bohemka nebyla a utkání by spíše slušela remíza.

Bohemians po dvou utkáních opět naplno bodovali, když porazili Pardubice. Trenér Veselý si této výhry velice váží. „Nejdůležitější jsou tři body. Bylo to pro nás ohromně důležité utkání. Neodehráli jsme dobře první poločas. Pardubice nás sice nepřehrávaly, ale neměli jsme odražené míče, dobrou organizaci. Soupeř z toho těžil a dával nám míče za záda,“ uvedl na tiskové konferenci kouč Klokanů.

Pro Pražany bylo obtížné se na Pardubice nachystat po taktické stránce. „Stál proti nám motivovaný soupeř, třetí trenér v krátké době, složitě jsme se na to chystali,“ pokračoval trenér.

Utkání rozhodla parádní trefa Jánoše z 55. minuty. „Po pauze jsme do hry vstoupili lépe, vytvořili si tlak a byli odměněni gólem. Nakonec se nám povedlo zápas dohrát do vítězného konce,“ těšilo Veselého.