Hvězda trápícího se Leicesteru odchodu nelituje. Přiznává ale, že momentální situace v klubu není dobrá

Hvězda trápícího se Leicesteru odchodu nelituje. Přiznává ale, že momentální situace v klubu není dobrá

Leicester již dávno patří mezi lepší anglickou smetánku. A je tak s podivem, že se mu v letošní sezóně absolutně nedaří. Prekérní situaci zažívá převážně belgický reprezentant Tielemans, který měl možnost v létě odejít, ale rozhodl se u úřadujícího osmého celku Premier League zůstat.

Nadcházející reprezentační přestávka umožňuje klubovým hráčům vycestovat zpět mezi své. A jinak tomu není ani u belgického národního celku, který narazí ve čtvrtek 22. září na Wales a o tři dny později si to rozdá s Nizozemskem. Oba zápasy se odehrají v rámci Ligy národů.

Na reprezentačním srazu Belgie určitě nemůže chybět Youri Tielemans. Hvězda Leicesteru, jehož momentální tržní hodnota je odhadována kolem 45 milionů liber, ale neprožívá šťastné období. Leicester je po sedmi kolech anglické Premier League beznadějně poslední s jedním bodem.

,,Jsem rád, že se tady rochu provětrám, protože v klubu je to teď těžké," řekl Tielemans na tiskové konferenci.

,,V Leicesteru nás porážky ovlivnily. Musíme z této přestávky těžit, abychom dobili baterky. Je těžké dostat tuto situaci z hlavy, když mi pořád běží hlavou. Jen moje děti mi někdy zabraňují o tom přemýšlet," dodal pětadvacetiletý záložník frustrovaně.

Tielemans přitom mohl v létě odejít za lepším, když se spekulovalo o odchodu do Arsenalu nebo Machesteru United. Rozhodl se zůstat, čehož dle svých slov příliš nelituje. K Liškám, kteří v roce 2016 vyhráli titul, přišel před třemi lety z Monaka za 32 milionů liber.

Lewandowski přepsal rekord s československou stopou!