Koho na lavičku Juventusu? Nedvěd doporučuje sáhnout do Londýna

Koho na lavičku Juventusu? Nedvěd doporučuje sáhnout do Londýna

Allegri v sedmi zápasech s Juventusem vyhrál jen dvakrát a vedení Staré dámy má pocit že do budoucna bude na lavičce potřebovat k návratu trofejí silnější personu. 

Pavel Nedvěd by rád přivedl Antonia Conteho zpět do Juventusu, a to i přesto že vztah současného manažera Tottenhamu s jeho šéfem Andreou Agnellim je velmi vyhrocený. Podle informací deníku Daily Mail by Nedvěd chtěl Conteho k návratu zpátky do domoviny zlákat před příští sezónou. Takže eventuální námluvy a oťukávání by mohly začít v průběhu následujících měsíců.

Conte opustil Juventus v létě 2014 poté, co měl pocit, že jej současný prezident Andrea Agnelli v přestupovém okně dostatečně nepodpořil. Přičemž vztah této dvojice dlouho bavil italské tifosi a vygradoval loni, kdy současný šéf Spurs v době kdy vedl Inter Milán ukázal ve slovní přestřelce vztyčený prostředníček. Pokud by se tak podle Daily Mail nestalo, Antonio by nepracoval v severním Londýně ale v severní Itálii. Podle Daily Mailu se totiž v během loňského roku Nedvěd a (shodou okolností dnešní) výkonný ředitel Tottenhamu Fabio Paratici - tehdy v Juventusu - zoufale snažili přesvědčit Agnelliho, aby Conteho přivedl zpět do klubu. Neuspěli.

Příští rok to podle všeho jdou zkusit znova. Contemu na Tottenham Hotspurs Stadium vyprší smlouva v létě 2023 a podle italských médií se bude vedení Juventusu snažit o jeho angažmá. Zvlášť když Massimiliano Allegri se na začátku sezóny neukazuje býti jako správná volba, když bíločerní ztratili v sedmi zápasech již jedenáct bodů. To Spurs se daří o poznání lépe (ve stejném počtu kol jen dvakrát remizovali), vedení Tottenhamu navíc letos v létě Conteho podpořilo významným balíkem na sedm nových hráčů a projekt na severu Londýna má italský superkouč ideálně rozjetý. Podaří se jej Nedvědovi a spol. odloudit?