Dusno v Tiki-Taka, do vlasů si vjeli Šmicer s Limberským! Jak v tom figuroval Řepka?

Dusno v Tiki-Taka, do vlasů si vjeli Šmicer s Limberským! Jak v tom figuroval Řepka?

Když fanoušci Tiki-Taka v pondělí spatřili, že populární moderátor Petr Svěcený posadil vedle sebe Tomáše Řepku s Davidem Limberským, čekalo se, kdy tenhle granát vybuchne. Nakonec nevybuchl vůbec. Sparťanský bouřlivák mluvil celou dobu s nadhledem a k věci. Zato se však zajiskřilo mezi Limberským a ikonou sešívaných Vladimírem Šmicerem. O co přesně šlo?

Emoce začaly plát ve chvíli, kdy Svěcený pustil divákům video, kterak pořadatelé nedělního šlágru mezi Viktorií a Slavií nutili fanoušky hostů zouvat si v deštivém počasí na podložce boty. Důvod byl prostý. Hledala se zakázaná pyrotechnika, kterou ale na tribuny bez tak dokázali propašovat příznivci obou týmů.

“Já myslím, že je to v pořádku. V těch botách pyro klidně mohlo být. Jsou to fanatici, kteří jsou schopni ho pronést jakkoliv. Za mě je v pořádku, že je takhle kontrolovali,“ překvapil ostrým komentářem Limberský, čímž Šmicera donutil k reakci.

“Za mě je to dehonestující! Zvlášť ve 21. století. Chceme, aby fanoušci chodili na fotbal, a pak je nutíme sundávat si v dešti boty… Věřím, že na Slavii se to nikdy nestane, protože jsme velký klub. Věřím, že se to nestane už nikdy,“ vypálil viditelně rozladěný Štístko a vedle sedící Řepka s ním v tu chvíli souhlasil.

“Já taky věřím, že je Slavia velký klub. Na druhou stranu, co mám informace přímo od hasičů, kteří tam byli, tak kluci slávistický házeli matice do diváků. Močili do kelímků a pak to lili na rodiny. To si myslím, že Slavia tak velký klub ještě není,“ vrátila úder ikona Viktorie.

“Chceš kapesníčky? Limba, je to ostuda fotbalu, co jste předvedli, že necháte fanoušky sundávat si boty…“ zahřměl bývalý hráč Liverpoolu. “A vaši fanoušci samozřejmě taky,“ kontroval klidným hlasem Limberský.

Jak už to tak bývá, pravda leží někde uprostřed. A možná ji měl i mezi nimi sedící Řepka, který celý spor s úsměvem sledoval. “Nemůžu se pořád zbavit dojmu, že bengálské ohně, světlice a rachejtle k fotbalu prostě patří. Bez toho je to nuda,“ poznamenala sparťanská legenda, která se celý tenhle konflikt snažila spíš kočírovat.

Navíc jak Limberský, tak i Šmicer pak Svěceného ujistili, že žádný problém spolu nemají.