Las Palmas si mne předem ruce. Její akvizice je na jídelníčku Barcelony, Arsenalu či Manchesteru City

Las Palmas si mne předem ruce. Její akvizice je na jídelníčku Barcelony, Arsenalu či Manchesteru City

Na přestupovém trhu se očekává velká bitva gigantů a v jejím středu je teprve osmnáctiletý talent Alberto Moleiro. Velké želízko v ohni španělské reprezentace je odchovancem Las Palmas, které si již předem mne ruce, neboť za jeho uvolnění inkasuje nejspíše nemalou částku.

Pro mnohé mimo Španělsko je to neznámé jméno, které na sebe již strhává pozornost skrze výkony v UD Las Palmas a mládežnických kategorií reprezentace své země. Nikdo nepochybuje o tom, že jej jeho současný klub nedokáže udržet a v létě se mu nabídne cesta na jednu z elitních evropských adres.

Jeden z nejnadanějších mladých španělských hráčů pokračuje po skvělé minulé sezóně v dobrých výkonech také na podzim, kde si připsal v šesti zápasech druhé nejvyšší soutěže tři asistence. Ofenzivně laděný záložník už upoutal pozornost celé řady dravců a o nabídky nebude mít před koncem sezóny nouzi.

Podle webu Thehardtackle na něj mají políčeno Barcelona, Arsenal a Manchester City. Barcelona má s hráči z Las Palmas dobré zkušenosti, neboť před několika lety získala z klubu Gran Canarian Pedriho. Zajímavá by mohla být i cenovka, neboť jeho kvalita roste každým dalším zápasem.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.