Paris Saint-Germain začal dělat potřebné kroky k tomu, aby přivedl zpět domů Kantého z Chelsea

Paris Saint-Germain začal dělat potřebné kroky k tomu, aby přivedl zpět domů Kantého z Chelsea

Na rekordní jedenáctý primát útočící Paris Saint-Germain by se nebránil přivítání dlouhodobě chváleného záložníka N'Gola Kantého, jenž figuruje již několik sezon na výplatní pásce Chelsea.

Reprezentanta Francie zastihl úvod této sezony na marodce, ovšem k tréninku se vrátil před pár týdny a v Premier League už stačil nasbírat dvě vystoupení proti Tottenhamu i Evertonu.

Současný kontrakt na Stamford Bridge mu vyprší v červnu příštího roku a jednání s vedením Blues o nové podobě pracovní dohody se mají teprve rozjíždět.

List The Maily Mail informuje, že vývoj situace mistra světa z roku 2018 pozorně sledují právě v Parku princů a připravují pro záložníka nabídku předsmlouvu o možné příští spolupráci.

Šéf transferové politiky pod Eiffelovkou Luis Campos patří k velkým fanouškům Kantého hry a touží ho příští rok přivést zpět domů do města, kde se narodil.

Pakliže by mu přání vyšlo, bývalý hráč Caen či Leicesteru City by tak opustil britskou metropoli po dlouhých sedmi letech služeb a šesti velkých klubových trofejích.

Kouč nynějšího lídra Ligue 1 Christophe Galtier má aktuálně k dispozici do záložní řady osmičku Verratti, Danilo Pereira, Renato Sanches, Carlos Soler, Fabián Ruiz, Vitinha, Pablo Sarabia. Zaire-Emery.

Můžeš jít, už tě nepotřebujeme, slyšel Ronaldo. Zápasové vytížení je tomu důkazem