De Gea s Dúbravkou jsou mu málo? Manchester United by se údajně nebránil současné jedničce Porta

De Gea s Dúbravkou jsou mu málo? Manchester United by se údajně nebránil současné jedničce Porta

I když má právě teď áčko Manchesteru United k dispozici hned trojici schopných brankářů (David de Gea, Martin Dúbravka a Tom Heaton), ani to mu nebrání v tom, aby na hráčském trhu pátral po novém strážci svatyně.

Dlouholetá jednička United má totiž na Old Trafford smlouvu už pouze do června 2023 a k prodloužení spolupráce zatím nedošlo. Exsparťan s minulostí ve Slovanu Liberec pak v divadle snů jen hostuje z Newcastlu United.

Podle britského listu Metro by mohl figurovat na seznamu přání trenérského štábu také třiadvacetiletý Portugalec ve službách Porta Digo Costa.

Zprávy z ostrovů hovoří o tom, že když se draci minulý týden utkali v portugalské nejvyšší soutěži s Bragou (4:1), na tribuně vše sledovali právě zástupci dvacetinásobného šampiona Premier League.

Jednou ze silných stránek 192 centimetrů vysokého brankáře, který dosud v Primeira Lize vychytal 15 čistých kont, má být hra nohama. Již rok pak je součástí portugalského národního mužstva, za který stihl k tomuto datu sedm startů.

Smlouvu na současné adrese má perspektivní spoluhráč veterána Pepeho do 30. června 2026 a zastupuje ho stejná agentura jako dvojici z Manchesteru City Bernarda Silvu a Rúbena Diase. Server Transfermarkt.com u něj uvádí cenu 25 milionů eur.

Ancelottimu se podařilo vyrovnat rekord Sira Fergusona a maximum Ligy mistrů by měl od příštího týdne držet sám