Druholigová Příbram vstoupila do stejných vod jako Sparta, Liberec, Sigma či Teplice

Druholigová Příbram vstoupila do stejných vod jako Sparta, Liberec, Sigma či Teplice

Druholigový celek FK Viagem Příbram, který je po jedenácti kolech na průběžné druhé pozici s jednobodovou ztrátou na vedoucí Líšeň, se v posledních dnech pochlubil novým prémiovým partnerem.

Mezinárodní holding se třemi tisíci zaměstnanci již spolupracuje s prvoligovými značkami jako Sparta, Sigma, Liberec nebo Teplice a nyní vstupuje také na středočeský stadion u Litavky...

Poprvé bylo možno jeho logo na zelených trikotech Wágnera, Osmančíka a spol. spatřit již ve víkendovém utkání s Vlašimí (1:1). Vítězná premiéra z toho nebyla, nicméně i venkovní prodloužení série neporazitelnosti už na 11 soutěžních duelů v řadě se počítá.

A příbramské vedení je na ono spojení pyšné. "Děkuji společnosti Tipsport, že vložila důvěru do našeho klubu a stala se naší součástí," uvedl těsně po podpisu smlouvy webem fkpribram.cz citovaný ředitel Jan Starka.

První domácí duel s Tipsportem za zády čeká svěřence Zápotočného, Nikla a Sňozíka proti Vyškovu, který má na třetí pozici stejně bodů jako oni. Půjde tak o největší šlágr 12. kola F:NL.

Druholigová špička je právě teď mimořádně vyrovnaná a pět nejlepších týmů od sebe dělí pouhé dva body. Zatímco Vyškov či Varnsdorf pravděpodobně mít postupové ambice nebudou, Jaroslavu Starkovi, jenž v poslední době zápolil se zdravotním problémy, by se návrat mezi elitu moc líbil. A novému sponzorovi Příbrami nepochybně také.

První velký krok Mikloška v nové funkci? Překvapivě brzký konec Vrby, který Baníku šéfoval jen pár měsíců