Baník, pauza a brzký návrat do procesu? Smetana by mohl po stáži v AC Milán převzít tento druholigový klub...

Baník, pauza a brzký návrat do procesu? Smetana by mohl po stáži v AC Milán převzít tento druholigový klub...

Dokončí čtyřicetiletý trenér Jan Kameník ve Vysočině Jihlava celou sezonu 2022/2023? Podle dosavadních ne až tak přesvědčivých výsledků by nemusel...

Ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE se naposledy Zoubele a spol. radovali z výhry ještě v srpnu a od té doby jsou bez tříbodového zisku, což se projevilo i na tabulce, ve které jim patří po jedenácti kolech až desátá pozice.

Jak na svém Twitteru informoval novinář Michal Kvasnica, jihlavskému funkcionáři Lukáši Vaculíkovi by se líbil na trenérské lavičce Ondřej Smetana, který je bez práce od letošního léta, kdy ukončil své působení v Baníku Ostrava.

Jednání o nahrazení bývalého stratéga Zlína i Pohronie, který vládne v Jihlavě zhruba rok a čtvrt, již nějaký čas probíhají a mohou být směřována až na zimní přestávku.

Jeho vrstevník Smetana, který vstoupil do trenérské branže v lednu 2020, když převzal Vítkovice, by navíc okamžitě přijít nemohl, protože má být aktuálně na stáži ve slavném AC Milán.

V sobotu 15. října v Třinci by ještě žádné změny nastat neměly. Kdyby však Jihlava nestačila ani na třinácté mužstvo F:NL, které aktuálně táhne šňůru tří proher za sebou, možná by se ledy už pohnuly. 

Zbrojovka? Zvláštní mužstvo se správným hráčským mixem. Jako klasický nováček se rozhodně nechová...