Rozhodně to není tak, že by pro nás byla motivace porážet a zesměšňovat Limberského, ubezpečuje Loučka

Rozhodně to není tak, že by pro nás byla motivace porážet a zesměšňovat Limberského, ubezpečuje Loučka

O čtvrtou soutěžní výhru v řadě se bude Sparta pokoušet uprostřed pracovního týdne před kamerami ČT Sport, s tím, že k zastižení bude v rámci třetího kola domácího poháru na půdě třetiligových Domažlic.

Favorit je více než jasný, ať už nastoupí pár dní před slavným pražským derby v jakékoliv sestavě. "Momentálně jsem na utkání v Domažlicích stoprocentně soustředěný. I s ohledem na vypadnutí z pohárů si nemůžeme dovolit v MOL Cupu zaváhat. Přestože jsme jasnými favority, musíme tuto roli zvládnout, soupeře nepodcenit a celé utkání poctivě odmakat," uvedl před nejbližším duelem hlavní trenér Brian Priskeho, jehož slova vyšla na stránkách sparta.cz.

To, že je letenský tým momentálně v pohodě, potvrdil i jeho asistent Luboš Loučka. "Uhráli jsme 9 bodů ze tří zápasů, což je fajn. Máme dobrou výchozí pozici pro zápas v Domažlicích. Doufám, že po zápase budeme mít ještě lepší výchozí pozici do zápasu se Slavií," doplnil svého nadřízeného člen realizačního týmu.

Budou v sestavě figurovat hráči, kteří v posledních týdnech až tolik prostoru nedostali? "Rotace určitě proběhne, ale asi to nebude tak, že by se vyměnilo deset hráčů. Někteří kluci mají zdravotní problémy, tak ty pošetříme určitě. Šanci dostanou jiní hráči, kteří si to zaslouží. Dlouho jsme soutěžní zápas s týmem z nižší soutěže nehráli. Příprava ale byla a je stejná jako na ligový zápas nebo na tým z druhé ligy. Máme Domažlice zmapované a zanalyzované. Utkání bereme s veškerou vážností. Jediným cílem je postup," potvrdil čtyřicetiletý odborník.

Jak ve sparťanské kabině rezonuje jméno Davida Limberského, který byl v době svého plzeňského angažmá na letenských tribunách nepřítelem číslo 1? Legenda Viktorie však má aktuálně vzhledem k nedávno zveřejněným skutečnostem s údajným vydíráním svých starostí více než dost a je otázkou, zda vůbec nastoupí...

"Ve Spartě už není moc hráčů, kteří by zápasy s ním pamatovali. Kluci samozřejmě vědí, kde hrál. Rozhodně to není tak, že by pro nás byla motivace porážet a zesměšňovat Limberského. Jde o to postoupit, a tak to bereme všichni."

Výkop proběhne již v 15:00.

Sparta sestřelí Slavii ze vzduchu, predikuje Hašek: Psychicky bude trošku nahoře, má lepší formu a hraje víc týmově