Limberský o snu prezidenta Jiskry ovládnout ČFL: Ještě můžeme zlobit nahoře, nic nevzdáváme, budeme makat

Limberský o snu prezidenta Jiskry ovládnout ČFL: Ještě můžeme zlobit nahoře, nic nevzdáváme, budeme makat

Policií vyšetřovaný devětatřicetiletý veterán David Limberský byl v souvislosti s pohárovým utkáním Domažlice - Sparta (1:6) hodně sledovanou postavou. Z jeho strany však tentokráte k žádné vyhrocené či kontroverzní situaci nedošlo.

Jeho tým přistoupil ke třetímu kolu MOL Cupu zodpovědně, jeho spoluhráči nešli do práce a na letenské "S" se chystali. I když to nestačilo, místy s vysokým favoritem krok přeci jen drželi...

"Je vidět, kdo trénuje denně profi fotbal, to musí být znát. Chtěli jsme co nejdéle držet výsledek 0:0, což se nám ale vůbec nepodařilo. Pak už to bylo těžké. Někteří naši kluci si zkusili, jaký je top fotbal na české úrovni. Výsledek odpovídá, jsem rád za náš vstřelený gól. To je dobré," snažil se najít alespoň nějaké pozitivum exreprezentant, jehož hodnocení nabídl iSport.cz.

Další věcí, které ho potěšila, byly více než tři tisícovky přítomných diváků. Podle jeho slov jde o rekordní návštěvu na Jiskru a protože v západočeském regionu lidé fotbalem žijí, byl to pro ně svátek.

Fanoušci by mohli Jiskru podporovat v hojné míře také v ČFL. Už v létě se ostatně prezident klubu Jaroslav Ticháček nechal slyšet, že by rád celou soutěž ovládl. Ve skupině A jsou po jedenácti odehraných zápasech Limberský a spol. průběžně čtvrtí s tříbodovou ztrátou na vedoucí Viktorii Plzeň B.

"Asi je to obrázek toho, kde se kvalitativně pohybujeme. Myslím, že ještě můžeme zlobit nahoře, odstup na první je pouze tři body. Nic nevzdáváme, budeme makat. Máme tu dobrý tým. Jen nám chybí trochu větší vyrovnanost výkonů," pustil se do vlastních řad "Limba", jehož celek v říjnové třetí lize dvakrát vyhrál a jednou remizoval.

Sparťanské debuty mladíků Kukučky a Goljana? Priskě měl radost, u obou vidí velký potenciál do budoucna