Události 13. kola druhé ligy: Slavia definitivně na dně, Sigma vsadila na hvězdy, Wágner táhne Příbram zpět do ligy

Události 13. kola druhé ligy: Slavia definitivně na dně, Sigma vsadila na hvězdy, Wágner táhne Příbram zpět do ligy
PĚT UDÁLOSTÍ LIGOVÉHO KOLA

Tomáš Wágner vstřelil svou pátou branku ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a i díky němu se Příbram vyhoupla už na čelo druholigové tabulky. Naopak na dně se nachází po další porážce Slavia, jen krok od sestupu je i rezerva Sparty. Po nečekané porážce v Prostějově zabrala Karviná, děkovat může i svým „hostům“ z ostravského Baníku.

Slavia přišla o bod v závěru a je na dně tabulky

Rezerva Slavie si vzhledem k nedělnímu derby nemohla vypomoci od áčka a na své konto si připsala už osmou ligovou porážku. V Jihlavě to přitom dlouho vypadalo na dělbu bodů, ve druhé minutě nastavení ale propálil gólmana Adama Dvořáka obránce Vysočiny Filip Vedral a rozhodl o tom, že se béčko Slavie propadlo na poslední pozici.

„Dnes nám chybělo přesné zakončení. Emočně jsme nyní na dně, ale mladí hráči musí najít sílu. Po každém utkání musíme najít i nějaké pozitivní věci, nyní ale negativní emoce jednoznačně převládají," nechal se po další porážce slyšet kouč Marek Jarolím.

Ani další los není pro Slavii přívětivý. Tento týden bude hrát doma s Karvinou, poté v Líšni. Body se očekávají od domácího utkání s Táborskem, které uzavře podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Foto: SK Slavia Praha