Jemelka: Chceme to Interu znepříjemnit, co nejvíc to půjde. Doufám, že ho potrápíme a budeme konečně bodovat

Jemelka: Chceme to Interu znepříjemnit, co nejvíc to půjde. Doufám, že ho potrápíme a budeme konečně bodovat

Bojovně naladěná plzeňská výprava už nabrala směr Milán, kde se uprostřed pracovního týdne utká s tamním Interem, jenž dokázal před pár dny v Toskánsku přestřílet Fiorentinu.

Aktuální lídr FORTUNA:LIGY si naproti tomu poradil před domácím publikem s Baníkem Ostrava a částečně tak dal zapomenout na nečekané pohárové vypadnutí na půdě třetiligového Hlučína. 

"Všichni věříme, že jsme dobře připravení. Čeká nás další těžký soupeř, ale sbíráme tím obrovské zkušenosti a samozřejmě se znovu těšíme. Určitě budeme chtít být v úvodu zápasu, ale i v jeho průběhu lepší, než jsme byli doteď," informoval před odletem stránkami fcviktoria.cz citovaný asistent Pavel Horváth.

Za kabinu pak promluvil reprezentační stoper Václav Jemelka, jehož podle všeho čeká v hlavním městě italské módy osmnáctý soutěžní start v plzeňských barvách...

"Oproti poslednímu zápasu s Bayernem musíme zlepšit celou hru. Ukázali jsme si, kde byly chyby, které musíme eliminovat a především se pokusit vstřelit gól. Chceme jim to znepříjemnit, co nejvíc to půjde. Doufám, že Inter potrápíme a budeme konečně bodovat," doplnil střední obránce, který dorazil do Doosan arény letos v létě ze Sigmy Olomouc.

Kdo by podle něj mohl západočeskou obranu větrat úplně nejvíc? "Mají skvělé útočníky, ať je to Martínez, Džeko nebo uzdravený Lukaku. Jestli nastoupí ten nebo ten, je v podstatě jedno, my rozhodně musíme bránit lépe než naposledy. Samozřejmě se moc těšíme, doufám, že přivezeme nějaký bod a konečně trochu potěšíme fanoušky," uzavřel kolega Hejdy, Havla či Tijaniho.

Plzeňští dosud ve skupině C nasbírali čtyři prohry, to vše při celkovém skóre 3:16. Průměrně tedy proti evropským gigantům inkasují čtyři branky za zápas. Jak tomu asi bude ve středu večer na stadionu Giuseppe Meazzy?

Pozor na tato esa! Kterých ofenzivních ikon Interu by se měl plzeňský Staněk obávat vůbec nejvíc?