Bodná rána rivalům do zad! Ronaldo by u nás střílel 50 a více gólů za sezonu, míní stoper Citizens

Bodná rána rivalům do zad! Ronaldo by u nás střílel 50 a více gólů za sezonu, míní stoper Citizens

U Cristiana Ronalda v poslední době vídáme něco, na co nejsme vůbec zvyklí. Hvězdnému kanonýrovi náhle zvlhnul střelecký prach a pomalu se ani nedostává do soutěžních zápasů. S tímto problémem by se údajně u konkurence na Etihad Stadium nesetkával.

Říká se, že čas je jedinou věcí, která je férová ke každému z nás. Bez ohledu na zdraví, krásu či bohatství, věk každého dožene. Fanoušci Manchesteru United si myslí, že téže věc nastala i u jejich dávné modly Cristiana Ronalda, který od počátku nové sezony zaznamenal pouhé dvě branky z dvanácti soutěžních utkání, do kterých zasáhl. Jedna trefa přitom přišla z pokutového kopu.

Ačkoliv se forma Rudých ďáblů poslední týdny poněkud zlepšila, stále není úplně ideální. Potíží městského rivala si je vědom stoper konkurence Rubén Dias, který si k tomu neodpustil jednu poměrně citlivou připomínku.

„Všichni mluví o tom, že je Cristiano Ronaldo už za zenitem, já vám však něco povím. Kdyby Cristiano hrával za nás, měl by stabilně 50 a více gólů za sezonu,“ je přesvědčený udatný stoper Manchesteru City Dias. „Co jsem měl možnost vidět, ten hráč to má pořád v sobě. Neustále si nabíhá, nabízí se, dostává se do dobrých pozic. Mentálně je na jiné úrovni jak drtivá většina fotbalistů. Potřebuje kolem sebe pouze správné spoluhráče.“

Dias se tak opřel do rivalů z Manchesteru United, kteří z jeho vyprávění nejsou „dostatečně kvalitní“. Také je ale třeba podoktnout, že je Ronaldo jeho reprezentační kolega, a proto s jeho současnou situací, kdy je často řazen mimo hru, může soucítit.