Události 14. kola druhé ligy: Wágner si otevírá střelnici, Santos poprvé v béčku Slavie, posílená Sigma opět bez výhry

Události 14. kola druhé ligy: Wágner si otevírá střelnici, Santos poprvé v béčku Slavie, posílená Sigma opět bez výhry
PĚT UDÁLOSTÍ LIGOVÉHO KOLA

Čtrnácté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídlo neuvěřitelné množství pokutových kopů, návrat brazilského obránce Eduarda Santose do sestavy Slavie i další střeleckou explozi někdejšího útočníka Viktorie Plzeň Tomáše Wágnera. Rozhodně to ale nebylo vše. 

Osm zápasů, stejný počet penalt

14. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídlo jedinou červenou kartu, za to ale hned osm pokutových kopů. V pátek se z pokutového kopu trefil Ondřej Vintr a vybojoval pro Vyškov bod, o den později se za Líšeň prosadil z bílého bodu Adrián Čermák a za Příbram Tomáš Wágner.

Nedělní program zahájil duel rezervy Slavie a Karviné. Rozhodčí Lukáš Raplík odpískal hned tři pokutové kopy – hned v první půli se za hosty trefil Jaroslav Málek a už za čtvrthodiny odpovídal ze stejné situace Štěpán Beran.

Třetí penalta zůstala neproměněna, jako jediná v kole. Prosadit se nedokázal dvacetiletý záložník Slavie Martin Šubert. Utkání pražské Dukly a rezervy Sparty načal proměněnou penaltou Seung-Bin Kim, ani tento gól ale k vítězství nevedl. Poslední pokutový kop za domácí Vlašim ve střetnutí s Táborskem proměnil Jan Suchan a zaznamenal už svůj osmý gól v sezóně.

Foto: MFK Karviná