Drsňák Keane odhalil, kdo jsou jeho aktuálně tři nejlepší hráči Premier League

Drsňák Keane odhalil, kdo jsou jeho aktuálně tři nejlepší hráči Premier League

Bývalý tvrďák ze srdce zálohy Manchesteru United byl ve studiu Sky Sports tázán, kdo jsou podle něho momentálně tři nejlepší hráči v Premier League. Jeho výběr se omezil čistě na Manchester. Kromě United se díval především k městským sousedům.

„Asi si nemá cenu cokoliv nalhávat. Manchester City je momentálně nejlépe hrající klub ligy a dost možná i světa. Se záložníkem, jako je Kevinem De Bruynem, a útočníkem, jako je Erling Haaland, to už skoro vypadá, jako byste podváděli,“ pověděl Roy Keane, který sice neochotně, ale upřímně vzdával hold městskému rivalovi Rudých ďáblů.

„Nejlepšími třemi hráči v Premier League tedy aktuálně jsou Kevin De Bruyne, Erling Haaland a Cristiano Ronaldo,“ řekl bývalý tvrďák, který si je velmi dobře vědom současného gólového půstu Cristiana Ronalda, přesto jej ze svého výběru nemohl vyřadit.

A důvod? „Myslím si, že se stal obětí změny systému. A že ho United nestaví, to beru jako neúctu k němu a jeho kariéře. Pokud něco takového plánovali už v létě, udělali by lépe, kdyby ho nechali odejít. Možná si ho manažer drží jako žolíka z lavičky, ale sakra, je to pořád Ronaldo, jeden z nejlepších hráčů všech dob. Při správném využití byste dokázali jeho potenciál probudit i nyní,“ míní Keane.

Shodou okolností si něco podobného myslí i stoper Rúben Dias z Manchesteru City. Ten uvedl, že kdyby Ronaldo oblékal jejich bleděmodrý dres a nahrávali mu Bernardo Silva s Kevinem De Bruynem, dával by slavný portugalský střelec 50 a více gólů za sezonu.