Nabídka Mikloška zůstala nevyužita a to samé platí pro vábení z Vysočiny. Baránek by se měl vydat za Svědíkem

Nabídka Mikloška zůstala nevyužita a to samé platí pro vábení z Vysočiny. Baránek by se měl vydat za Svědíkem

Ačkoliv měl mít bývalý asistent Pavla Vrby Jan Baránek od Luďka Mikloška nabídku na převzetí ostravské rezervy v MSFL, nakonec jí podle všeho nevyužije a půjde o dům dál.

Jak vyšlo na portálu isport.blesk.cz, devětadvacetiletý kouč by měl mít namířeno do realizačního týmu Slovácka, s tím, že na něj od zimní přestávky čeká asistentská role u Martina Svědíka.

Nejvyšší soutěž je přeci jen prestižnější záležitostí, než třetí liga a práce s juniorkou.

Přesně kvůli tomu neměl dvojnásobný mistr Česka přijmout i podobné vábení druholigové Jihlavy, kde mu byla nabízena pomoc novému trenérovi Vysočiny Ondřeji Smetanovi.

Na nové adrese na Městském stadionu Miroslava Valenty by se měl nadějný kouč s hráčskou minulostí v Plzni i Baníku, který musel předčasně skončit čtyři roky zpět, hlásit na startu zimní přípravy.

Sportovní manažer úřadujícího vítěze domácího poháru a účastníka Konferenční ligy Veliče Šumulikosti ještě konkrétní dohodu s někdejším mládežnickým reprezentantem nepotvrdil, nicméně přiznal, že už spolu vedli dialog.

Trenérské štáb Slovácka by se však o nikoho zužovat neměl a Jan Palinek s Josefem Muchou zůstanou na svých pozicích i nadále.

Expert Rajnoch: Kritice Plzně jsem se někdy dost divil. I když tam svítí nula, žádná ostuda to není