Hráčem kola se stal klokan Květ, tentokrát popravil tým Zlína. Přiblížil se jeho odchod do Sparty?

Hráčem kola se stal klokan Květ, tentokrát popravil tým Zlína. Přiblížil se jeho odchod do Sparty?
HRÁČ KOLA

Ve 24 letech prožívá nejlepší fotbalové období, pro Bohemku je nepostradatelný. Záložník Roman Květ to demonstroval i v sobotu, kdy režíroval famózní otočku se Zlínem. Díky svému skvělému výkonu se stal naším Hráčem kola, ale konkurenci měl velikou. Kdo se umístil těsně za ním? 

1, Roman Květ (Bohemians Praha 1905)

Další parádní představení předvedl o víkendu klokan Roman Květ. Hlavní hvězda Bohemky zazářila proti Zlínu, který v Ďolíčku dlouho směřoval za vítězstvím. Po půli vedl už 2:0, jenže pak zas a znovu sklapla Csaplárova past.

Velkolepý obrat zeleno-bílých režíroval právě Květ. Ten nejdřív přesným centrem našel hlavu Antonína Křapky a čtyři minuty před koncem celý zápas rozhodl. Skvělou střelou zpoza vápna se trefil podeváté v ročníku a potvrdil, že letos na podzim prožívá své nejplodnější období. Ne náhodou se o něm mluví jako o zimní posile Sparty.

„On sám mi řekl, že s nikým nejedná, ani my žádnou nabídku na stole nemáme. Já bych byl samozřejmě rád, aby tady pokračoval, aby mě ještě jednou vyslechl. Když měl v létě nabídku z Belgie, řekl jsem mu, že se přece nebude prodávat pod cenou,“ řekl po zápase trenér vítězů Jaroslav Veselý.