Rossoneri cílí na levého obránce, který prošel pod rukama slavné mládežnické akademie La Masia

Rossoneri cílí na levého obránce, který prošel pod rukama slavné mládežnické akademie La Masia

Vycházející hvězda španělské líhně by mohla své kvality již od další sezóny předvádět na San Siru, kde o ni mají eminentní zájem. Produkt mládežnické akademie La Masia Alejandro Balde stojí před důležitým rozhodnutím o své budoucnosti. Pokud se s Barcelonou nedomluví na další spolupráci, chtějí Rossoneri využít jeho potenciál a začlenit jej do svých řad.

Španělský web Thehardtackle přišel se zajímavou informací, která není příliš po vůli všem fanouškům katalánského obra. Na Camp Nou by mohli přijít o devatenáctiletého mladíka operujícího na levém kraji defenzivní řady.

Balde je dlouhodobě vnímán jako jeden z nejlepších krajních beků ve Španělsku, ale na Camp Nou otálejí s nabídkou nového kontraktu, což by mohlo nahrát do karet italskému mistrovi.

Progres mladého hráče nezůstal bez povšimnutí. Díky svému talentu se stal jednou z tváří základní sestavy Barcelony a v aktuální sezóně odehrál již patnáct zápasů napříč všemi soutěžemi, ve kterých si připsal tři asistence.

Možnost zlákat jej do své kabiny cítí milánské AC, které se pokusí s mladíkem domluvit, pokud se rozhodne zvednout z Camp Nou kotvy.

Tamní kouč Stefano Pioli má aktuálně k dispozici dvě možnosti na levé straně obrany. Theo Hernández se prezentuje stabilními výkony, zatímco Fodé Ballo-Touré má výkonnost jako na houpačce.