Real v něm vidí náhradu za Hazarda, v Chelsea by vystrnadil Ziyecha. Rozhodne jeho forma v Kataru?

Real v něm vidí náhradu za Hazarda, v Chelsea by vystrnadil Ziyecha. Rozhodne jeho forma v Kataru?

Podle informací Give Me Sport se schyluje k velké přetahované o služby mexického křídelníka Alexise Vegy. Čtyřiadvacetiletý talent by se mohl již v lednu přesunout do Evropy, kde je po jeho službách velká poptávka. Rozhodnout by mohla jeho forma na blížícím se světovém šampionátu v Kataru, která by mohla cenu ještě o něco navýšit.

Vega od roku 2019 herně roste v barvách Deportiva Guadalajara a jeho schopnosti neunikly pozornosti evropských gigantů. V právě probíhající sezóně naskočil do osmnácti zápasů, ve kterých vykázal tři góly a čtyři asistence. O jeho služby se mají již během lednového přestupového okna ucházet Real Madrid, Chelsea a Liverpool.

Bílý balet v něm vidí náhradu za Edena Hazarda, který nedokázal ve španělské metropoli po svém příchodu z Chelsea obstát.

Podle listu Marca by měl belgický křídelník měnit po sezóně klubové barvy a Real hledá novou tvář, kterou by na tomto postu zapracoval.

Podobné téma panuje také na Stamford bridge. Blues jsou dlouhodobě nespokojeni s výkony Hakima Ziyecha a Christiana Pulišiče, nad kterými se vztahují mračna.

Nový kouč Blues Graham Potter se netají zájmem prvně zmíněného hodit přes palubu, ale ani druhý nemá nic jistého. A pokud jde o Liverpool, Klopp v něm větří adekvátní náhradu za Maného, který v létě zamířil do Bayernu Mnichov.

Rozhodujícím faktorem může být světový šampionát v Kataru, kde by čtyřiadvacetiletý talent neměl chybět v základní sestavě Mexika. Pokud se na vrcholném turnaji uvede v záři dobrých výsledků, mohla by se o něj strhnout pořádná mela.