Změní Škriniar v létě klubovou příslušnost? Opora slovenské repre má v otázce budoucnosti jasno

Změní Škriniar v létě klubovou příslušnost? Opora slovenské repre má v otázce budoucnosti jasno

Budoucnost slovenského reprezentačního obránce Milana Škriniara je velmi často skloňovaným tématem především na Apeninském poloostrově. Někdejší tvář Sampdorie, aktuálně působící v Interu Milán, bývá pravidelně spojována s předními evropskými giganty, převážně z Anglie, Francie a Španělska. V uplynulých dnech sílil dle zdrojů z Pyrenejského poloostrova zájem Barcelony, ale tamní portál Mundo Deportivo přišel s informací, že zkušený stoper změnu klubové příslušnosti odmítá.

Barcelona v tomto případě ostrouhá, přestože byl Škriniar na seznamu přání katalánského kouče Xaviho. Sedmadvacetiletý obránce Nerazzurri nemá zájem o přestup na Camp Nou a aktuálně je ve fázi jednání se svým zaměstnavatelem o prodlužení spolupráce.

Škriniar přišel na San Siro z Janova v roce 2017 a od té doby se etabloval jako jeden z nejlepších obránců v Serii A. Jeho jméno bylo pravidelně spojováno s obdivovateli z Ostrovů mezi kterými vyčníval především Manchester United. Klíčová tvář Interu však deklarovala svou loajalitu a týmu by ráda pomohla k zisku dalšího Scudetta.

To se Nerazzurri podařilo získat před dvěma lety, v minulé sezóně je u mistrovského kormidla vystřídal městský rival AC Milán. Slovenský legionář odehrál za Inter již více než 200 soutěžních zápasů, ve kterých si připsal 11 branek a 4 asistence. Při nepřítomnosti brankáře Samira Handanoviče zastává funkci kapitána týmu.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.