Na Kypru dlouho nevydržel, druholigového lídra by ale převzít mohl. Starka si měl plácnout s Uhrinem mladším

Na Kypru dlouho nevydržel, druholigového lídra by ale převzít mohl. Starka si měl plácnout s Uhrinem mladším

I když už jsou Tomáš Zápotočný a Marek Nikl pryč a od tohoto týdne trenérsky šéfují Dynamu České Budějovice, příbramská lavička by nemusela zůstat prázdná příliš dlouho.

K mladému týmu, který přezimuje ve F:NL na první pozici a na jaře bude útočit na postup mezi elitu, by měl podle informací sport.cz přijít Dušan Uhrin mladší.

Ten už na tuzemské mapě vedl nejen sparťanské béčko, Vyšehrad nebo Slavii, ale také Bohemians, Mladou Boleslav a Viktorii Plzeň.

Jeho poslední štace proběhla na Kypru, když vedl tamní Karmiotissu. Anabázi v týmu, v němž nedávno skončil také Josef Hušbauer, ale i kvůli osobním důvodům ukončil po pouhých dvou utkáních a od října už je opět bez práce.

Příbramský prezident Jaroslav Starka už má být se čtyřiapadesátiletým odborníkem a synem vicemistra Evropy z roku 1996 na podmínkách domluven.

Další otázkou je skladba kádru pro jarní část - hned několik důležitých hráčů Příbrami by totiž mohlo mít namířeno do nejvyšší soutěže již nyní a někteří přímo za známými trenéry, kteří je vedli na podzim, čili na jihočeský Střelecký ostrov.

V kuloárech se spekuluje např. o Pavlu Osmančíkovi, Václavu Dudlovi, Marcelu Čermákovi, Danielu Fišlovi i Martinu Melicharovi, s tím, že zájem může být také o nejlepšího střelce F:NL Tomáše Wágnera.

Tři výrazné osobnosti druhé nejvyšší soutěže, které mohou v zimě udělat krok výše do FORTUNA:LIGY