Sparta může brzy hrábnout do kádru Boleslavi. O jakém středopolaři mají Rosický a spol. uvažovat?

Sparta může brzy hrábnout do kádru Boleslavi. O jakém středopolaři mají Rosický a spol. uvažovat?

Sparta by se mohla v nadcházejícím zimním přestupovém okně posílit v kádru Mladé Boleslavi, jež zakončila prvoligový podzim v první šestce.

Podle IG účtu @spartanicz je s letenským "S" zákulisně spojován čtyřiadvacetiletý záložník a bývalý mládežnický reprezentant Slovenska v jedné osobě Samuel Dancák.

Bývalý hráč Košic či Dukly přišel do středočeské Lokotrans arény v úvodu loňského roku a od té doby si připsal po boku Matějovského, Skaláka a spol. více než šedesát prvoligových startů.

Hráč, jehož zastupuje stejná agentura jako Ivana Schranze či Jakuba Horu, má podle serveru transfermarkt.com hodnotu 350 tisíc eur, což by pro dvanáctinásobné šampiony země nemusel být výraznější problém.

Teoreticky posledním soutěžním startem za Boleslav pro něj může být páteční osmifinále domácího poháru na půdě Slovácka. V této sezoně zatím odehrál v MOL Cupu 44 minut proti Prostějovu (4:0).

P.S.: Sparta, respektive trenérský štáb jejího B-mužstva, by měl v nadcházejících dvou týdnech testovat dva senegalské mladíky, kteří byli na podzim díky angažmá v Bourges Foot 18 součástí čtvrté francouzské ligy. Konkrétně jde o duo Pape Amath Cissé (21) a Alioune Sylla (19).

Zápasy Baníku se Spartou by se svou atmosférou v bundeslize rozhodně neztratily, míní Hapal