Hapal: Podáváme dobré výkony a věřím, že na ně proti Spartě navážeme

Hapal: Podáváme dobré výkony a věřím, že na ně proti Spartě navážeme
OBSAHUJE OHLASY

Sobotní bitva MOL Cupu mezi Baníkem a Spartou slibuje doslovnou bitvu. Baník po příchodu Pavla Hapala nabral silné sebevědomí, proti Spartě si tak poměrně věří. A na dobré výkony chce trenér Baníku navázat. 

Osmifinále MOL Cupu se kvapem blíží, a již tak brzké kolo si připravilo parádní duel v podobě derby mezi věčnými rivaly Spartou a Baníkem. Sparta je sice na tom v lize pod vedením Briana Priskeho lépe a sídlí na třetí pozici, ale Pavel Hapal přinesl po odchodu Pavala Vrby do Baníku nový impulz a jde to zřetelně znát. A samotný Pavel Hapal by si přál, aby to bylo znát i proti Spartě. 

„Čeká nás samozřejmě kvalitní soupeř, je to Sparta, o tom se nemusíme dlouze bavit. Ale my se budeme chtít prosadit i svými vlastními zbraněmi. Doma v poslední době podáváme dobré výkony a věřím, že na ně navážeme. Pokud splníme naše taktické plány a úkoly a nedopustíme se zbytečných chyb, tak můžeme být úspěšní,“ nechává se slyšet před utkáním se Spartou na oficiálních stránkách Baníku Pavel Hapal. 

Zima sice na severu Moravy a jihu Slezska udeřila se vší parádou a rozjasnila obyvatelstvo sněhovými vločkami, překážkou v odehrání zápasu to ale snad nebude. „Ve čtvrtek jsme na stadionu trénovali a terén byl velmi dobrý. To ale samozřejmě ještě nesněžilo. Ale myslím, že podle předpovědi by to nemělo být nic extrémního. Je pravda, že během soboty má být celý den pod nulou, ale pokud nenapadne nějaké velké množství sněhu, což by nemělo, hřiště by mělo být dobře připraveno,“ dodal Pavel Hapal. 

Baník přivítá Spartu na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích v 15:00. A i přes nepřízeň ročního období se očekává obrovská návštěva.